Hírek
2017. November 09. 16:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Borongós idő várható a hétvégén
Borongós, őszi idő várható a hétvégén - írta az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtök délután a honlapján.
Az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzés szerint pénteken több helyen megélénkül a szél. Napközben számottevő csapadék nem valószínű, a legtöbb helyen pár órára kisüthet a nap. Estétől északnyugat felől megnövekszik a felhőzet, késő este északon, északnyugaton előfordulhat kisebb eső. A leghidegebb órákban 2-8 fok lehet. Napközben 9-13 fokig melegszik a levegő.
Szombaton kezdetben északon lehet eső. Napközben csak néhol, majd estétől egyre nagyobb területen várható csapadék, s a szél is élénk lehet. A legalacsonyabb hőmérséklet 2-8, a legmagasabb 9-14 fok között várható.
Vasárnap délután ismét beborul az ég, és egyre nagyobb területen ered el az eső. A szél többfelé élénk, helyenként erős is lehet. A minimumhőmérséklet 3-8 fok között valószínű. A nappali maximumok 8-14 fok között alakulnak - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
2025. December 09. 06:35, kedd | Belföld
Hegyi Zsolt: 2029-ig teljesen megújul a szentendrei HÉV
Hegyi Zsolt: 300 milliárd forintból teljesen megújul a szentendrei HÉV
2025. December 09. 06:33, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint a migráció kérdése fontos lesz az áprilisi választáson
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.
