Hírek
2018. Július 04. 05:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Csütörtök reggel kezdik el a Dunában talált robbanótest kiemelését
Mégsem szerdán, hanem csütörtök reggel kezdik meg a Dunában, az Erzsébet-hídnál talált világháborús robbanótest azonosítását és kiemelését a tűzszerészek
- tájékoztatta a honvédség tűzszerész alakulatának kommunikációs tisztje az MTI-t. Markovics Zita kedd délután elmondta: ahhoz, hogy minél kevesebb fennakadást okozzon a tűzszerészi munka, szerda reggel el kell kezdeni az egyeztetéseket a rendvédelem és az önkormányzatok képviselői között arról, milyen módon emeljék ki a robbanótestet, milyen biztonsági intézkedések lépjenek életbe, valamint, hogy mekkora területen zárják le a környéket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 11:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: továbbra sem kérek rendőri védelmet
Nem kér rendőri személyi védelmet az országgyűlési választáson győztes Tisza Párt elnöke. Magyar Péter ezt csütörtökön a Facebook-oldalán közölte.
2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld
Agrometeorológia: sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben a fagyok
Az elmúlt héten több napon is kialakult éjszakai fagyok sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.
2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: a jobboldali közösség teljes megújítására van szükség
A jobboldai közösség teljes megújításáról beszélt a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön a Patrióta Youtube csatornáján közvetített interjúban.
2026. Április 17. 07:19, péntek | Belföld
Magyar Péter: marad az üzemanyagoknál a védett ár az új kormány megalakulása után is
A védett árat mind a gázolaj, mind a benzin esetén fenntartjuk az új kormány megalakulása után is, és ez a magyar költségvetésre nem fog plusz terhet róni
