Hírek
2012. Május 07. 14:15, hétfő |
Kék hírek
Forrás: STOP / MTI
Füstmérgezést a garázstűzben
Három ember enyhe füstmérgezést szenvedett, amikor oltani kezdett Gyömrőn egy garázsban keletkezett tüzet vasárnap délután - közölte a Pest megyei katasztrófavédelem igazgatóhelyettese az MTI-vel.
Szabó János elmondta, hogy Gyömrő egyik családi házához tartozó garázsban fűrészpor és több más ott tárolt holmi kapott lángra, majd 8-10 négyzetméteren égett.
A monori tűzoltók kiérkezése előtt két férfi és egy nő próbálta - sikertelenül - elfojtani a tüzet, közben enyhe füstmérgezést szenvedtek, a mentők mindhármukat kórházba szállították.
MTI / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek
A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.
