Hírek
2022. November 20. 12:57, vasárnap |
Belföld
Forrás: Police.hu
Ha nem látsz rendőrt, még nem jelenti azt, hogy nem figyel a hatóság
Drónnal másfél óra alatt 11 szabálysértőt kapcsoltak le Várpalotán.
Az elmúlt hetekben rendszeresen tartottak fokozott közúti ellenőrzéseket megyeszerte, így Várpalota illetékességi területén is. Egy ilyen akció alkalmával - a napokban - másfél óra alatt 11 járművezetőt szűrtek ki az egyenruhások különféle szabályszegések miatt. A sofőrök közül heten helyszíni bírságot kaptak „STOP” jelzőtábla figyelmen kívül hagyása miatt, hárman figyelmeztetésben részesültek egyéb szabályszegésért, illetve egy emberrel szemben közigazgatási bírságot szabtak ki a rendőrök biztonsági öv használatának elmulasztásáért.
A szabálytalankodókat a légtérből drónnal figyelték, majd ezt követően a járőrök biztonságos helyen megállították őket.
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság felhívja a járművezetők figyelmét, hogy minden esetben tartsák be a közlekedési szabályokat! A közlekedők hasonló ellenőrzésekre az elkövetkező időszakban is számíthatnak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 22. 07:51, hétfő | Belföld
HM: az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat negyedik hetében is katonai csapatmozgásokra kell számítani
2025. Szeptember 22. 07:50, hétfő | Belföld
Újraindult a forgalom a Keleti pályaudvaron
2025. Szeptember 21. 08:46, vasárnap | Belföld
Nem tudták megnyitni vasárnap reggel a Keleti pályaudvart
A tervezett felújítási munkálatokat maradéktalanul elvégeztük, de a Keleti pályaudvart nem tudtuk megnyitni vasárnap reggel - közölte Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója.
2025. Szeptember 21. 08:43, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor békemenetet, Magyar Péter nagygyűlést hirdetett október 23-ra
A következő találkozásunk lehetne egy békemenet október 23-án - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Budapesten, a Digitális polgári körök első országos találkozóján.