Hírek
2023. November 02. 13:47, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Ilyen lesz az MBH Bank új székháza Budapesten
Elkészültek az MBH Bank Budapesten épülő újszékházának látványtervei - közölte a hitelintézet csütörtökön az MTI-vel.
A mintegy 76 ezer négyzetméteres központ csaknem 13 ezer négyzetméteres telken áll majd, a beruházáshoz külföldi befektetőtől vették meg a 13. kerületi Agora projekt egyik alprojektjét. Az építkezés összegét nem közölték, a székháztulajdonos MBH Domo Kft. korábbi tájékoztatásában nagy értékű ingatlanfejlesztésként írt a beruházásról.
Hozzátették, hogy az épületegyüttes minden társadalmi, munkavállalói és fenntarthatósági elvárásnak megfelel majd, illeszkedik a városképbe, korszerű műszaki megoldásokat tartalmaz. Területén számos mélyépítési munka és alépítmény elkészült már, három tornyából kettő 2026 végére elkészülhet, a bérbeadásra szánt harmadikat 2027 végére fejezhetik be. A tervek tervtanácsi jóváhagyására várnak, ennek birtokában hamarosan el is kezdődhetnek a munkálatok.

Az MBH Bank közel kétmillió lakossági és vállalati ügyfelet szolgál ki. Összesített mérlegfőösszege meghaladja a 10 445 milliárd forintot. A banknál elhelyezett betétállomány meghaladja a 6400 milliárd forintot, míg a bruttó hitelállomány megközelíti az 5000 milliárd forintot. Az MBH Bank rendelkezik a legtöbb fiókkal Magyarországon, és több mint 9500 munkavállalót foglalkoztat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 03. 15:00, kedd | Belföld
AM: sonkától a tojásfestékig, átfogó Nébih ellenőrzés zajlik egészen húsvétig
Március 2-án indul az idei tavaszi szezonális élelmiszerlánc-ellenőrzés, melyet Tállai András az Agrárminisztérium (AM) parlamenti államtitkára rendelt el.
2026. Március 03. 13:00, kedd | Belföld
Stratégiai jelentőségű nemzetközi megállapodásokat kötött a 4iG
4iG hosszú távra szóló, stratégiai jelentőségű nemzetközi együttműködéseket és keretmegállapodásokat kötött hétfőn Budapesten.
2026. Március 03. 11:00, kedd | Belföld
Barátság kőolajvezeték - Az ukrán elnök reagált az Orbán Viktor által bemutatott műholdfelvételekre
Zelenszkij azt mondta, hogy a csővezeték a föld alatt van, hogyan látná Orbán műholdról, hogy sérült-e?
2026. Március 03. 07:17, kedd | Belföld
Orbán Viktor: mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani
Mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani: a bevándorlást igenis meg lehet állítani, a gyerekeket és a családjainkat meg lehet védeni - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Sopronban.
