Hírek
2013. Január 06. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mno.hu
Jön a rózsaszín iPhone 5S
Elemzők szerint májusban érkezhet az új modell, az iPod Touch színeiben.
Az új év új pletykákat hoz, ráadásul ezúttal az iPhone 5S-ről. Ezúttal akár rózsaszínben is érkezhet az Apple következő okostelefonja. A Topeka Capital Markets elemzője, Brian White meg nem nevezett forrásokra hivatkozva azt állítja, hogy a következő iPhone májusban vagy júniusban kerül a piacra, a vásárlók pedig színt és kijelzőméretet is választhatnak majd.
Az iPhone 5S állítólag ugyanolyan színekben lesz elérhető, mint a mostani iPod Touch generáció (köztük rózsaszínben is). A hírek szerint az Apple most először azt is lehetővé teszi, hogy egy modellen belül a kijelző méretét is megválasszuk. Ha így lesz, az vagy egy olcsóbb iPhone-t szül, vagy pedig a Samsung nagyobb telefonjainak állít riválist.
A pletykák beleillenek az Apple stratégiájába és utóbbi lépéseibe: az iPod Touch egy tesztelésre szánt előfutár lehetett, a továbbfejlesztett iPhone pedig szélesebb réteget és piacot fedhetne le. A rózsaszín kiadás pedig újabb indokot adhatna a vásárlásra: a barátnőknek és az anyukáknak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 03. 15:00, kedd | Belföld
AM: sonkától a tojásfestékig, átfogó Nébih ellenőrzés zajlik egészen húsvétig
Március 2-án indul az idei tavaszi szezonális élelmiszerlánc-ellenőrzés, melyet Tállai András az Agrárminisztérium (AM) parlamenti államtitkára rendelt el.
2026. Március 03. 13:00, kedd | Belföld
Stratégiai jelentőségű nemzetközi megállapodásokat kötött a 4iG
4iG hosszú távra szóló, stratégiai jelentőségű nemzetközi együttműködéseket és keretmegállapodásokat kötött hétfőn Budapesten.
2026. Március 03. 11:00, kedd | Belföld
Barátság kőolajvezeték - Az ukrán elnök reagált az Orbán Viktor által bemutatott műholdfelvételekre
Zelenszkij azt mondta, hogy a csővezeték a föld alatt van, hogyan látná Orbán műholdról, hogy sérült-e?
2026. Március 03. 07:17, kedd | Belföld
Orbán Viktor: mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani
Mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani: a bevándorlást igenis meg lehet állítani, a gyerekeket és a családjainkat meg lehet védeni - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Sopronban.
