Hírek
2011. December 03. 15:11, szombat |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Klicskót vesekövei sem tántoríthatják el
Súlyos hasi panaszokkal szállították be az éjjel Vlagyimir Klicskót egy düsseldorfi kórházba, ahol aztán megszabadították a nehézsúlyú profi bokszvilágbajnokot a bajt okozó veseköveitől.
Az ukrán óriást az orvosok szombatra bennfogták megfigyelésre, de meccsszervezője szerint nincs veszélyben a jövő hét végére a francia Jean-Marc Mormeck ellen kiírt világbajnoki címmérkőzés: „Vlagyimir most kórházi kezelést kap, ma még tüzetes vizsgálatok várnak rá, ám egyre jobban van, s minden halad tovább a maga medrében, a jövő szombati meccset rendben megtartjuk” – jelentette ki Bernd Bönte.
A 35 éves, ifjabbik Klicsko fivér, aki négy nemzetközi bokszszervezetnél (IBF, IBO, WBO, WBA) is címvédő a királykategóriában, a hivatásosok közötti hatvanadik ringfellépésén 50. kiütéses győzelmére készül az egy kategóriával lejjebb, cirkálósúlyban exvilágbajnok Mormeck ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 01. 15:00, vasárnap | Sport
Szoboszlai gólpasszt adott, hétgólos meccset nyert a Liverpool
A Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló címvédő Liverpool hazai pályán 5-2-re legyőzte a bennmaradásért küzdő West Ham Unitedet szombaton az angol labdarúgó Premier League 28. fordulójában.
2026. Február 27. 07:14, péntek | Sport
Európa-liga - Kétgólos hazai sikerével nyolcaddöntős a Ferencváros
A Ferencváros 2-0-ra legyőzte a vendég Ludogorecet a labdarúgó Európa-liga rájátszásának első körös visszavágóján, csütörtökön, ezzel 3-2-es összesítéssel továbbjutott a nyolcaddöntőbe.
