Hírek
2021. Április 10. 15:08, szombat |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Kocsit lopott, majd kétszer is összetörte
A zalaegerszegi rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.
Egy 30 éves bödei férfi 2020. március 8-án kora reggel gyalogolt Söjtörön, majd az egyik ház előtt egy parkoló kocsit kinyitott, és elment vele. Nemsokkal később egy busz elejének ütközött, de továbbment. Pusztaszentlászlón elvesztette uralmát az autó felett és árokba hajtott, majd elment a helyszínről. Másnap a rendőrök otthonában elfogták, majd előállították a férfit, akit jármű önkényes elvétele bűntett miatt gyanúsítottként kihallgatták – közölte a rendőrség.
A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság munkatársai a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték az ügyben, és a keletkezett iratokat a napokban vádemelési javaslattal megküldték az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek
A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.
