Városlista
2025. december 8, hétfő - Mária

Hírek

2018. Október 06. 05:02, szombat | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Lezárások lesznek Budapesten a török elnök jövő heti látogatása idején

Lezárások lesznek Budapesten a török elnök jövő heti látogatása idején

Több budapesti útvonalon időszakos terelés, forgalomkorlátozás, lezárás lesz hétfőn és kedden, Recep Tayyip Erdogan török köztársasági elnök látogatása idején

- közölte a Terrorelhárítási Központ (TEK) pénteken az MTI-vel. Azt írták, hogy a belügyminiszter kijelölése alapján a TEK látja el a személyvédelmi feladatokat.

Hangsúlyozták, hogy a küldöttség mozgásával párhuzamosan léptetik életbe a személy- és létesítményvédelmi intézkedéseket, amelyekről a www.tek.gov.hu/letoltes.html oldalon lehet tájékozódni.

További részletes információk olvashatóak a rendőrség honlapján, a www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/utinfo/forgalmirend-valtozasok/ideiglenes-forgalomkorlatozas-budapest-tobb-68 linken - tették hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld

Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is

Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.

2025. December 08. 07:47, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia a török tárgyalások fő pontjai

Törökországgal minden évben áttekintjük a legfontosabb kérdéseket, a mostani tárgyalások négy fő pontja a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia

2025. December 08. 07:43, hétfő | Belföld

Nagy István: a mezőgazdaság teljes kibocsátási értéke és jövedelmezősége is bővült

Az éghajlatváltozás okozta kihívások és a járványok ellenére a mezőgazdaság teljes kibocsátási értéke és jövedelmezősége is bővült - jelentette ki az agrárminiszter a Facebook-oldalára feltöltött vasárnapi videójában.

2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld

A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál

Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál